RSS
 

Wspólna pomoc dla Daniela

06 paź

Szanowni Państwo! W imieniu Komitetu Społecznego zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe Daniela Miętkiewicza, mieszkańca Malczewa, który usuwając skutki sierpniowej nawałnicy, pracując na wysokości uległ poważnemu wypadkowi. 

„Zostałem porażony linią wysokiego napięcia tj. 15k/V. Odniosłem obrażenia IV stopnia obu rąk i okolic śródręcza oraz obrażenia III stopnia prawej nogi. Nie mam czucia w rękach i straciłem małe palce u obu rąk. Przede mną długotrwałe leczenie, wiele operacji, przeszczepów, rekonstrukcji a także kosztownej i bolesnej rehabilitacji oraz walka o powrót do wcześniejszej normalności. Każde wsparcie jest dla mnie ważne.”
                                                                                                                                     Daniel Miętkiewicz
 Liczymy na Państwa życzliwość i wierzymy, że słowa Daniela nie są dla Państwa obojętne. Prosimy o pomoc w zbieraniu funduszy na rehabilitację. Numer konta, na które można dokonywać wpłaty- darowizny
29 2030 0045 1110 0000 0229 9550  koniecznie z dopiskiem „Pomoc dla Daniela”
Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan ul. B. Chrobrego 40/41 62-200 Gniezno
Wspomóc leczenie Daniela będzie można również biorąc udział w imprezach charytatywnych, które będą organizowane na terenie gminy Niechanowo. Informacje o tych działaniach będą zamieszczane na stronie internetowej Urzędu Gminy Niechanowo.
Wszystkim Darczyńcom z góry dziękujemy.
 
Komentowanie nie jest możliwe

Napisane przez w kategorii Komentarze

 

Komentowanie zostało wyłączone.

 

  • Facebook